"Enter"a basıp içeriğe geçin

About

Çok değerli bir varlık olan insanı, doğa olaylarından, diğer insanların hatalarından, dahli olmayan ve engelleyemeyeceği gelişmeler neticesinde ortaya çıkan felaketlerden birey, aile ve zümre olarak korumayı amaç edinmiş mühendisleriz.

İnşaat ve Mekanik sektörünün önde gelen kuruluşlarında yıllarca yurtiçi ve yurtdışı görevlerde üst düzey yönetici olarak çalıştıktan sonra ülkemizde ve özellikle ortadoğu coğrafyasında eksik olan bu boşluğun doldurulması gerektiğini düşündük ve bu alana yatırım yapma kararı aldık. Ortaya koyulacak ürünler insanların en zor anında kurtarıcısı olacak şekilde tasarlanmalıydı ve kusursuz olmalıydı. Hayatı yaşamı ve ailelerini çok seven kişiler olarak, bizimle aynı ortak duyguları paylaşan ve zor günlere hazırlıklı olmak isteyen kişilere makul hizmet sunmak ve tüm ihtiyaçlarına cevap verecek özel yapılar tasarlamak için çok çalıştık.

Avrupa ve Amerika da benzer nitelikte üretim yapan tüm şirket yapıları, bu şirketlere ait ürünler ve sahip oldukları kalite standartlarını çok uzunca bir süre inceledik. Neticesinde ortaya konulacak ürünlerin yapısal teknik gereksinimleri; Sağlamlık, hava ve su sızdırmazlık, darbe dayanımları ve darbe sönümlendirme sistemleri, kilit sistemleri, yapıları besleyen enerji ve yenilenebilir enerji sistemleri, her şartta filtreleme ve solunabilir hava elde etme metotları, içme ve kullanma suyu temin metodları – yapı dışına deşarjı ve benzeri bir çok teknoloji ve bazı teknolojileri daha da geliştirilerek METEK SİSTEM ürünlerinde kullandık.

İlk Yorum Sizden Gelsin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir