"Enter"a basıp içeriğe geçin

Sığınma İçgüdüsü

Sığınma iç güdüsü ve gereksinimi, insanoğlunun en temel güdülerinden ve gereksinimlerindendir.  Tarih boyunca insanlar sığınma ihtiyacını karşılamak için çeşitli yapılar meydana getirmişlerdir. Kimi zaman kayaları oyarak mağaralar yapmış, kimi zaman ağaçların üzerine evler yapmışlar, savunmasız anlarında, doğanın kendisinden ve etraftaki canlılardan gelecek muhtemel zararları engellemişler, bu sayede kendilerini güvende hissederek hayatta kalmayı başarmışlardır.

Yarınlar güzelliklerle dolu olduğu kadar  tehlikelerle de dolu .
Deprem, iç karışıklık , savaş , salgın hastalık vb. durumlarda kendiniz ve aileniz için bir planınız var mı ?
Neler yapmanız gerektiğini biliyormusunuz ?
En kötüsüne hazır mısınız?
Aileniz ve sevdikleriniz için olmalısınız..

METEK SİSTEM  bu hazırlığın her aşamasında yanınızda olacak bir kuruluştur . İsteğinize göre tasarlanabilen yeraltı yapıları ile  kimyasal ve biyolojik silahlar dahil tüm saldırılardan sizi ,ailenizi ve çalışanlarınızı koruyacak yapıları sizin için üretiyoruz. Belirleyeceğiniz süreye göre, bu gizli yeraltı yapısını destekleyecek su ve enerji kaynaklarının tespiti,  mühendisliği ve yerine montajında da yanınızdayız. İhtiyaç duyulan yapının seçilmesi konusunda danışmanlık aynı zamanda tefrişat ve acil durum gereksinimleri hakkında sizlere detaylı bilgi verecek donanımlı personellerimizle hizmetinizdeyiz.

Felaket durumunda insan hayatını korumayı amaç edinmiş METEK SİSTEM  , 20/6/2012 tarihli ve 6331 sayılı Kanunun 30 uncu maddesi gereği 1/7/2018 tarihinde yürürlüğe girecek Maden yaşam odaları üretimi ile olası maden kazalarında , maden işçilerinin hayatlarının korunması için maden yaşam odaları da  üretmektedir. MINESTONE , METEK SİSTEM güvencesiyle , tüm teknik şartnameleri sağlayan bir ürün olarak Maden işletmecilerinin ve çalışanlarının hizmetine sunulmuştur.

Proshelter , Lifebox , Minestone ;  Savaş ,Deprem ( Evler için hırsızlık ve gasp anında panik odası) , Maden kazalarında insan hayatını koruyarak güvence altına alacak   teknolojik ekipmanlarla donatılmış yapılardır. En zor durumlarda sizleri koruyacak olan bu yapıların kusursuz olması gerekmektedir. Mükemmelliyetçi bir anlayışla tasarlanan  ve imal edilen bu yapılar yine aynı anlayışla kontrol edildikten ve testlerden geçtikten sonra sizlere sunulmaktadır. Felaketlerin gerçekleşmesini önlemeye muktedir değiliz fakat bu felaketler karşında insan hayatını koruyacak teknoloji, bilgi birikimi ve mühendisliğe sahibiz.

İlk Yorum Sizden Gelsin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir